תענוג להיות רווקים

 

תקופת הרווקות היא הזמן האידיאלי לספונטניות, קלילות והנאה - נצלו אותה עד הסוף כדי לצבור חוויות ולחיות בלי חרטות! ישנים באלכסון? זה המקום בשבילכם.

 

 

All The Single Ladies (And Men)

אז מה זה בעצם אומר להיות רווקים? האפשרות לעשות את כל העולה בדעתכם, הפנאי לחיות את הרגע והשחרור הנעים מתחושת מחויבות. הרווקות היא הזמן המושלם להשקיע בעצמכם, להכיר את עצמכם לעומק ולהיות החברים הכי טובים של עצמכם - כי אם אין אני לי, מי לי?

 

סוד הקסם שברווקות (ספוילר: החופש המוחלט)

אין זה פלא שרב האנשים נזכרים בגעגועים ובחיוך נוסטלגי בתקופת הרווקות שלהם - היא עשויה להיות תקופה מלמדת, מעשירה, חווייתית ומלאה ברגעים קסומים. היכולת לנסוע בספונטניות לחו"ל, לצאת לרקוד כל הלילה, להכיר אנשים חדשים ומעניינים ולהיות נטולי דאגות, היא ייחודית לרווקות, לכן יש לנצל אותה כהלכה לפני שתגלו, יום אחד, שיצאתם משוק הפנויים - פנויות.

 

כל העולם פתוח בפניכם

רב האנשים לא נשארים רווקים לנצח, לכן חשוב שתרגישו כי ניצלתם את ימי הרווקות שלכם כמו שצריך ונהניתם מהדרך. זה הזמן שלכם להעז, להתנסות, לחוות ולהתרגש. אם תקופת הרווקות שלכם מלאה בסיפורים משעשעים, מביכים, נעימים ומוזרים - תהיו רגועים כי אתם עושים את זה לגמרי נכון.

 

הרכב - חברו הטוב ביותר של הרווק

היכולת לנוע בקלילות ממקום למקום, להיות ספונטניים, להתנסות ולחוות חוויות מרגשות - כל אלו מתאפשרים בזכות הרכב שלכם. הוא החבר הנאמן שלכם שמוכן לצאת אתכם כל פעם להרפתקה חדשה. הדבר היחיד, למעשה, שהוא מצריך מכם זה שתדעו לדאוג לו ולתחזק אותו כמו שצריך. בדיוק כפי שהוא זקוק לדלק על מנת לנסוע, עליכם לבטח אותו כראוי על מנת להיות שקטים ורגועים שהוא (ואתם) מוגנים.

 

הסוד מאחורי הספונטניות? ביטוח הרכב

החוק במדינת ישראל מצריך ביטוח חובה לכל רכב, אבל ביטוח זה אינו מספק ויש צורך בביטוח מקיף. מדוע כדאי לכם להשקיע בו? הרכב הוא חלק בלתי נפרד מחייכם! לא השתכנעתם כי זוהי סיבה מספקת לדאוג לבטח אותו כמו שצריך? הנה מספר סיבות נוספות:

 

בעוד שביטוח חובה מבטח רק מפני נזקי גוף, ביטוח מקיף נחוץ בכדי לקבל פיצויים על תיקוני נזקים שנגרמו לרכב.

 

ביטוח מקיף יזכה אתכם בפיצוי כספי במקרה של גניבה או פריצה.

התפנקתם ברכב חדש מהניילונים? עלויות התיקונים והחלפים עלולות להיות יקרות ביותר ללא ביטוח מקיף.

 

הביטוח המקיף כולל גם כיסוי מפני נזקים שאתם עשויים לגרום לרכוש צד ג'.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

Invest     |     כתובתנו: יצחק רבין 1 פתח תקווה     |     משרד: 072-2441188     |     פקס: 072-2441184     |     מייל: office@invest-fs.co.il​

שלח

שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

Invest

כתובתנו: גונן 15 פתח תקווה ת.ד 7817

משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184

מייל: office@invest-fs.co.il​

Invest

כתובתנו: גונן 15  פתח תקווה ת.ד 7817     משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184  מייל: office@invest-fs.co.il​​