ילדים זה שמחה

 

הלב שלכם מתפוצץ מאושר ואהבה כשאתם חושבים על הקטנים שלכם?

הורות היא הזמן שבו החיים מתחילים באמת!

ברוכים הבאים למסיבה, טוב שבאתם.

 

 

מי ידע שאפשר לאהוב בכאלו עוצמות? מסתבר שיש אמת בקלישאות!

חשבתם שאתם יודעים מי אתם, שאתם מנהלים חיים שלמים ומלאים, שלא באמת חסר לכם דבר - ואז הגיח לעולם יצור קטן שהוכיח שלא היה לכם מושג, בעצם. מסתבר שלפעמים הסרטים ההוליוודים דווקא כן משקפים את המציאות - עובדה שמהרגע שנהייתם הורים החיים שלכם השתנו לחלוטין.

 

על הורים, תמונות וחיות אחרות

תמיד נשבעתם שלא תהיו מההורים האלו ששולפים בכל הזדמנות את התמונות של הילדים, וחולקים עם הסביבה את ההגיגים החדשים שלהם כשהם רק מתחילים לדבר (וגם הרבה לאחר מכן...). התכוונתם לשמור על הפאסון והקוליות, עד שיום אחד תפסתם את עצמכם מראים בהתלהבות סרטון ארוך במיוחד של הילד לחברים בארוחת הערב, והבנתם שזה אבוד, הצטרפתם באופן רשמי לקבוצת ההורים - וזה דווקא עשה לכם נעים בלב.

 

זר לא יבין זאת

ההנאה המוחלטת שבלראות את הילדים שלכם מתפתחים ומתקדמים בעוד צעד לעבר האנשים שהם יגדלו להיות, האושר שבאהבה העצומה הזו, שלא דומה לשום דבר אחר, והקשר הזה שנקשר ביניכם לבינם - כל אלו לא ניתנים להסבר, אלא צריך לחוות כדי להבין לעומק איך החיים קיבלו לפתע משמעות חדשה לגמרי.

 

חלום הבית עם הגדר הלבנה

הבית הוא המקום אליו חוזרים בסוף היום ונושמים בו לרווחה, ולמעשה הוא חלק גדול מתחושת הביטחון איתה אנחנו וילדינו מתהלכים בעולם. הגעתם לשלב בו אתם כבר רוצים לבנות את הפינה שלכם? קרוב לוודאי, שכמו רוב האנשים, תצטרכו לקחת הלוואת משכנתא. אל חשש - זה לא מפחיד ומאיים כפי שנדמה לכם!

 

מי מפחד מהמשכנתא?

הלוואת המשכנתא מחייבת ביטוח מבנה וביטוח חיים, הנקראים ביטוח משכנתא.

 

ביטוח מבנה נחוץ למקרים של פגיעה בנכס - מכסה נזקים הנגרמים כתוצאה מפגעי טבע (כגון שריפות, למשל) ונזקים לחלקים הקשורים במבנה, כמו גם נזקים לצנרת ומערכות המים במבנה.

ביטוח החיים מבטיח את החזר יתרת ההלוואה במקרים בהם לוקח ההלוואה נפטר. ביטוח החיים הוא חיוני לשני הצדדים, הן לבנק עצמו והן ללווים, שכן במקרה של מוות חברת הביטוח תשלם לבנק את יתרת סכום ההלוואה, וכך יורשי הדירה אינם יירשו גם את חוב המשכנתא.

 

חברות הביטוח VS. הבנקים

בעבר את ביטוח המשכנתא ניתן היה לעשות רק דרך הבנק ממנו נלקחה ההלוואה, מה שהוביל למחירים גבוהים ולחוסר גמישות. כיום כבר אפשרי להיעזר בחברות הביטוח לשם כך, ונהיה יותר ויותר נפוץ להשתמש בשירותיהן, מאחר והן מציעות תנאים ומחירים אטרקטיביים יותר, כמו גם ביטוח כולל ומקיף יותר משל הבנקים. 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

Invest     |     כתובתנו: יצחק רבין 1 פתח תקווה     |     משרד: 072-2441188     |     פקס: 072-2441184     |     מייל: office@invest-fs.co.il​

שלח

שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

Invest

כתובתנו: גונן 15 פתח תקווה ת.ד 7817

משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184

מייל: office@invest-fs.co.il​

Invest

כתובתנו: גונן 15  פתח תקווה ת.ד 7817     משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184  מייל: office@invest-fs.co.il​​