פנסיה זה לא רק פנסיה

 

פנסיה היא ההזדמנות המושלמת לנער את האבק מרשימת החלומות שאספתם בדרך - ולצאת להגשים את כל מה שלא הספקתם עד עכשיו! מוכנים? בואו נתחיל.

 

 

ביי ביי לחץ, שלום ולא להתראות שגרה

המשמעות האמיתית של פנסיה היא זמן פנוי, והרבה ממנו. בזמן שמרבית חייכם נדרשתם לרדוף אחר מטרות ״קדושות״ כמו כסף, קריירה או סמלי סטטוס כאלה ואחרים… הפנסיה היא הרגע הראשון בו החיים המודרניים מרפים את אחיזתם מכם ומאפשרים לכם (סוף סוף!) להשקיע בעצמכם.

 

פנסיה יכולה להיות התקופה המלאה והמהנה ביותר בחיים!  

הפנסיה היא הזמן המושלם לפתוח את הבוקר בשחייה, בשיעור יוגה (או כל דבר אחר שיעשה נעים ויזיז את הגוף), להחיות תחביבים ישנים או כאלו שתמיד רציתם לבחון ואף פעם לא הספקתם, לקחת קורס שירחיב את האופקים, להתנדב עבור מטרות קרובות ללבכם, ולתבל את העניין בנסיעות (רצוי תכופות) לחו"ל.

 

גיל האפשרויות הבלתי מוגבלות

ההבנה כי גיל הפנסיה הוא ההזדמנות האולטימטיבית להגשמה עצמית במובן העמוק ביותר, זמן להכיר את עצמכם באמת ולא רק דרך הטייטל של המקצוע שלכם אלא דרך אופן החיים שלכם וכי גיל הפנסיה הוא למעשה ״הגיל בו אפשר להתחיל״ (לחיות) - היא קריטית ביותר לאופן בו תבחרו לפעול. במילים אחרות - הקפידו לתכנן היטב, מאחר ועולם שלם של אפשרויות בלתי מוגבלות ממתין לכם שתגלו אותו.

 

חשוב לחשוב קדימה

רגע לפני שאתם יוצאים לקרוע את העולם ולנצל את החופש החדש שלכם כראוי, זה הזמן להקדיש מחשבה לאהוביכם, ולהבין מה האופציות העומדות בפניכם על מנת לסייע לשפר את חייהם בבוא היום. במאה ועשרים שלכם, יש לכם את האפשרות לוודא כי אתם מותירים את בני המשפחה שלכם מסודרים, ומאפשרים להם לשמור על רמת חייהם.

 

מה צריך לדעת על ביטוח החיים (ריסק)?

אין מגבלה לסכום הביטוח שביכולתכם לקנות - בחירת סכום הביטוח היא שלכם.

ביכולתכם לבטל את ביטוח החיים בכל שלב נתון.

תשלומים שאתם מבצעים לביטוח החיים מזכים אתכם בהטבות מס.

חשוב להגדיר באופן ספציפי את המוטבים שלכם בביטוח החיים, גם במידה ומדובר ביורשיכם החוקיים, מאחר וללא הגדרה זו הם ייאלצו להמתין עד שיהיה בידיהם את צו הירושה, תהליך שלוקח זמן.

יש מספר סוגים של ביטוחי חיים, ובמידה ואתם כבר מבוטחים באחד מהם, ייתכן שתוכלו להקטין את סכום הביטוח לו אתם זקוקים.

 

הכל בטוח עוד לא מאוחר

אין ספק כי ביטוח חיים מעלה מחשבות לא פשוטות, לכן אצל רבים הנטייה הטבעית היא לעצום עיניים ולהתעלם מכך. עם זאת, התמודדות עם המחשבות האלו והידיעה כי דאגתם לאנשים היקרים לכם ביותר ווידאתם כי מצבם הכלכלי לא יורע, עשויה להעניק לכם שקט נפשי שיאפשר לכם ליהנות ולנצל כל רגע מהחיים!

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

Invest     |     כתובתנו: יצחק רבין 1 פתח תקווה     |     משרד: 072-2441188     |     פקס: 072-2441184     |     מייל: office@invest-fs.co.il​

שלח

שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

Invest

כתובתנו: גונן 15 פתח תקווה ת.ד 7817

משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184

מייל: office@invest-fs.co.il​

Invest

כתובתנו: גונן 15  פתח תקווה ת.ד 7817     משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184  מייל: office@invest-fs.co.il​​