מי אנחנו 

 

אינווסט פתרונות פיננסים מקיימת שיתופי פעולה ועוסקת בשיווק פנסיוני ופיננסי עם מספר בתי השקעות וחברות ביטוח מהמובילים בישראל ויכולה להתאים ללקוח את המוצרים השונים עפ"י צרכיו האישיים, דבר המאפשר לנו לבחור את המוצר המתאים ביותר ללקוח ללא כל מחויבות או סנטימנטים לבית השקעות מסוים או לקופה מסוימת, החברה פועלת מול מגוון גדול מאוד של לקוחות פרטיים ועסקיים ויודעת להציע לכל אחד חבילת פתרונות אופטימאלית בהתאם לצרכים, העדפות ומאפיינים שונים, אינווסט פתרונות פיננסים הנה סוכנות לביטוח מורשית הפועלת תחת רישיון מספר 514887108.

 

ההון האנושי שלנו מורכב ממיטב מומחים ובעלי המקצוע בתחום, אנו רואים תמיד את טובת הלקוח לנגד עינינו – זו תפיסת עולם מרכזית בכלל פעילויות החברה!

 

תכנון וליווי פיננסי ופנסיוני

 

חברת אינווסט פתרונות פיננסיים מציעה ללקוחותיה שירות מקיף ומותאם אישית בתחומי התכנון הפיננסי והפנסיוני, שני תחומים מקיפים, משיקים לעיתים ובעלי חשיבות מהותית לעתיד של כל אחד ואחת בישראל.

 

אנשי המקצוע של החברה בוחנים את תמונת המצב המלאה של כל לקוח לבניית חבילת פתרונות מדויקת ומוקפדת, תכנון פיננסי לכל מטרה ובחינת מכלול המוצרים הפיננסיים שהלקוח מחזיק או שראוי שיחזיק. בתחום הפנסיוני החברה פועלת בכל מוצרי החיסכון ארוכי הטווח ומול הגופים המנהלים הטובים ביותר, כך שניתן לבצע תכנון פנסיוני ותכנון פרישה אופטימאלי בהתאם למאפיינים הפרטניים של כל לקוח.

 

מענה מלא לפנסיה, פיננסים וביטוח

 

מערך השירותים המקיף של אינווסט פתרונות פיננסיים מספק מענה מלא ומקצועי לגבי כלל המוצרים הפנסיוניים, הפיננסיים והביטוחיים בשוק, תוך הקפדה על היכרות מעמיקה עם המוצרים השונים, עבודה עם גופי הניהול האיכותיים והאמינים ביותר, חיסכון מירבי בעלויות והתאמת פתרונות אישיים באופן הטוב ביותר עבור הלקוח.

 

דגש על שירות

 

אינווסט פתרונות פיננסיים שמה דגש חסר פשרות על איכות השירות ועמידה ביעדים ארוכי טווח מול כל לקוחותיה, החברה עוסקת בנושאים בעלי חשיבות אדירה והשפעה מהותית על עתיד לקוחותיה ולכן לא מתפשרת כלל לגבי השירות ובניית החבילה הנכונה ביותר ללקוח בכל נקודת זמן. השירות הינו מקצועי לאורך כל הדרך, אדיב ונעים, בזמינות מלאה בכמה ערוצי תקשורת ומוענק תוך שקיפות מלאה מול הלקוח.

 

היתרון האנושי

 

גורם מרכזי בהצלחת אינווסט פתרונות פיננסיים הוא אנשי הצוות ונותני השירות בחברה, מקצוענים ומנוסים מאוד – מהטובים בענף! בזכות הון אנושי מובחר החברה מסוגלת להמשיך לחדש כל העת ולספק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

 

אינווסט פתרונות פיננסים – משקיעים בעתיד שלך !

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

Invest     |     כתובתנו: יצחק רבין 1 פתח תקווה     |     משרד: 072-2441188     |     פקס: 072-2441184     |     מייל: office@invest-fs.co.il​

שלח

שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

Invest

כתובתנו: גונן 15 פתח תקווה ת.ד 7817

משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184

מייל: office@invest-fs.co.il​

Invest

כתובתנו: גונן 15  פתח תקווה ת.ד 7817     משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184  מייל: office@invest-fs.co.il​​