זוגיות זה דבר נפלא

 

העולם נראה ורוד כמו מסטיק בזוקה, השמיים כחולים יותר והחיוך רחב יותר -  אף תחושה לא יכולה אפילו להתחיל להתחרות באהבה.

יש לכם פרפרים בבטן? נצנצים בעיניים? יש לנו את מה שאתם צריכים.

 

 

שותפים לחיים (או במילים אחרות: הדייט שלי לחתונות)

תם עידן השאלות המעיקות מהסביבה, ואתם כבר לא מקבלים מבטים מלאי רחמים, המתלווים לאמירה "בקרוב אצלך" בחתונות? מזל טוב, כנראה שאתם בזוגיות יציבה! אך מלבד דייט קבוע לאירועים משפחתיים וזוג ידיים נוספות לחלוק איתן את נטל הכלים בכיור, יש עוד אי אילו יתרונות לסטטוס הזוגי שלכם.

 

ביחד'נס נעים יותר

מישהו לפתוח איתו את הבוקר ולסיים איתו את היום, לזכות בתמיכה ופרגון מוחלטים, לצאת להרפתקאות יחד ולגלות עולמות חדשים - נשמע כמו חלום, אבל זה רק על קצה המזלג מהחוויה של לחלוק את מסע החיים המשותף עם הפרטנר שלכם,  והתחושה המספקת שמתקבלת מלהיות עם האדם שמשלים אתכם באופן מדויק.

 

ככה זה שיש שניים…

נכון, כמו בכל דבר בחיים, לא כל רגע בזוגיות הוא אושר צרוף, יש כעת עוד מישהו לקחת בחשבון בהחלטות שלכם וזה מצריך לא מעט פשרות והתגמשויות. בכל זאת, אם נהיה כנים - זה לחלוטין שווה את זה. אין דבר טוב ונעים יותר מאשר להיות עם האדם שמשלים אתכם, שהוא תמיד בעדכם ושהוא שותף אמיתי לדרך ולחיים.

 

הגעתם לגיל בו אפשר להתחיל (לחסוך)

פתאום אתם מוצאים את עצמכם מתכננים קדימה, חולמים על כל החוויות המרגשות שצופן לכם העתיד - נסיעות לחו"ל, לימודים, בית משותף ואפילו הקמת משפחה. המכנה המשותף של כל החלומות האלו, כפי שאתם ודאי שמים לב - כולם מצריכים כסף. עכשיו כשאתם צוות, זה הזמן האידיאלי להתחיל לחסוך למען העתיד המשותף והורוד שלכם!

 

מי אמר תוכנית חיסכון ולא קיבל?

מאחר והריבית בבנק כיום היא אפסית, כדאי לבחור בפוליסות חיסכון אשר מספקות תשואה טובה יותר באופן משמעותי, בנוסף לתנאים נוחים יותר.מה זה אומר?

 

החיסכון נזיל - כך שתוכלו לשחרר את כספכם בכל שלב שתרצו.

השקעות חכמות - כספי הפוליסות מושקעים לא רק בשוק ההון אלא גם בנדל"ן ותשתיות, ומומחיותם של מנהלי ההשקעות היא ברמה הגבוהה ביותר.

נוחות נוחות נוחות - חברות הביטוח גמישות אליכם ומאפשרות שינויים של גובה ההפקדות, הפקדות חד פעמיות ואף הקפאת הוראות הקבע במידת הצורך.

 

אתם ודאי כבר יודעים - כסף לא גדל על עצים

העולם מלא בפיתויים, כך שבלי החלטה מודעת ותשומת לב, תגלו כי כספכם נעלם לכם מבין האצבעות, וכי לא הותרתם דבר ליום גשום. בין אם מדובר על פיקדון קצר טווח הנועד למטרה ספציפית (מישהו אמר נסיעה לניו יורק?) ובין אם מדובר על תוכנית חיסכון ארוכת טווח שנועדה לתת ביטחון עתידי (כיאה לאנשים רציניים) - החיסכון הוא חיוני ומשמעותי עבורכם.

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

Invest     |     כתובתנו: יצחק רבין 1 פתח תקווה     |     משרד: 072-2441188     |     פקס: 072-2441184     |     מייל: office@invest-fs.co.il​

שלח

שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

Invest

כתובתנו: גונן 15 פתח תקווה ת.ד 7817

משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184

מייל: office@invest-fs.co.il​

Invest

כתובתנו: גונן 15  פתח תקווה ת.ד 7817     משרד: 072-2441188

פקס: 072-2441184  מייל: office@invest-fs.co.il​​